عکس های قبل و بعد از جراحی بینی


رینوپلاستی اصطلاح پزشکی برای عمل جراحی زیبایی است که برای تغییر شکل بینی انجام می شود. روش تغییر شکل بینی ممکن است شامل اصلاح قوز یا فرورفتگی، یا اصلاح شکل، موقعیت یا اندازه نوک بینی به منظور دستیابی به ظاهری طبیعی و زیباتر بینی باشد.

از آنجایی که متخصص جراحی بینی ما فقط در روش‌های جراحی زیبایی بینی تخصص دارد، او شهرت بی‌نظیری برای برتری جراحی دارد و در عین حال ظاهری طبیعی و منحصر به فرد ایجاد می‌کند. دکتر عمل زیبایی بینی در کلینیک ما و تیمش این را با بالاترین سطوح ممکن مراقبت، حساسیت و حمایت از بیمار ترکیب می کنند.

کلینیک‌ زیبایی پارسیان مجهز به آخرین فناوری تصویربرداری است بنابراین در صورت امکان می‌توانید قبل از انجام هر گونه جراحی، بینی جدید خود را ببینید.

شماره تماس برای مشاوره جراحی بینی در تهران: 09304048043

است. این روش برای افرادی که از اندازه، شکل یا کانتور بینی خود ناراضی هستند و دوست دارند آن را با جراحی تغییر شکل دهند، ایده آل است. جراحی زیبایی بینی می تواند برای بهبود ظاهر زیبایی بینی یا برای اهداف ترمیمی مانند پس از ضربه قبلی یا برای افرادی که به دلیل انحراف تیغه بینی مشکل تنفسی دارند انجام شود. در اینجا در مرکز جراحی ما تعدادی از بهترین متخصصان زیبایی بینی در انگلستان را داریم که در انواع جراحی های بینی، از جمله رینوپلاستی محافظ، ماهر هستند. درمان همیشه با توجه به نیازهای هر بیمار سفارشی می شود تا بهترین نتایج ممکن را در جراحی بینی به دست آورد.

عمل زیبایی بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی

رینوپلاستی حفاظتی یک روش پیشرفته در جراحی بینی است که برای از بین بردن قوز پشتی روی پل بینی با استفاده از روش داخلی به جای روش سنتی شکستن استخوان بینی طراحی شده است. مدت زمان استراحت پس از جراحی بینی نگهدارنده معمولاً یک هفته در مقایسه با دو هفته پس از جراحی بینی استاندارد است.

بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار

آیا-برای-عمل-بینی-سوند-هم-وصل-میشود؟/

سوزش-و-خارش-بینی-بعد-جراحی بینی/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *