توستر ایکس باکس سری اس به طور رسمی عرضه شده است، این امکان را به کاربران آمریکایی می‌دهد تا لوگوی ایکس باکس را به شکل حک شده روی نان تست کنند. پس از معرفی یخچال کوچک ایکس باکس سری ایکس، حالا نوبت به نوآوری دیگر از ایکس‌باکس در آشپزخانه رسیده است. علاقه‌مندان به ایکس‌باکس و همچنین عشق به نان تست، می‌توانند این توستر ایکس باکس سری اس را از فروشگاه والمارت آمریکا تهیه کنند. این توستر بازخوردهای مثبت فراوانی را از کاربران دریافت کرده است.

توستر ایکس باکس سری ایکس، یک هدیه خاص برای گیمرها

برای اولین بار، توستر مورد توجه در یک وب‌سایت فرانسوی ظاهر شد. در ابتدا، این تصویر به نظر می‌رسید که یک شوخی با استفاده از فتوشاپ است، اما سرانجام تأیید شد که واقعاً این دستگاه وجود دارد.

توستر رسمی ایکس باکس سری اس به منظور تست کردن دو تکه نان، بیگل، وافل و دیگر غذاها طراحی شده است و لوگوی رسمی کنسول ایکس باکس را روی آن حک می‌کند.

توستر ایکس باکس سری ایکس با توانایی تست نان در ۶ درجه مختلف، به دلیل طراحی رنگارنگ خود، به راحتی با دیگر لوازم آشپزخانه هماهنگ می‌شود.

در زمان عرضه هر دو ایکس باکس سری ایکس و اس، موضوع متفاوتی برای میم‌های اینترنتی فراهم کردند. شکل عجیب و غیرمعمول سری اس به آن اعتبار می‌آفریند که از زمان معرفی آن، بسیاری به هرچیز و گاهی حتی به توستر اشاره می‌کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *