پیدا کردن رنگ لب مناسب برای استفاده در چند سال آینده می تواند ترسناک باشد. با این حال، اگر به دنبال روشی با هزینه کم برای استفاده از رژ لب هستید، رژگونه زدن لب می تواند برای شما مناسب باشد. تاتو رژگونه لب نوعی آرایش نیمه دائمی است که جوهر رنگی را با استفاده از یک سوزن مکانیکی روی لب ها رسوب می دهد. این درمان از تکنیک حرکت سریع دست و نقطه‌گذاری استفاده می‌کند. اطلاعات زیادی در مورد رژگونه شدن لب قبل و بعد از عکس‌ها، آنچه در طول درمان باید انتظار داشت و بهترین روش‌های مراقبت پس از آن وجود دارد. با این حال، فرآیند انتخاب رنگ رژگونه لب اغلب براق می شود. با این حال، یافتن رنگدانه عالی برای دوست داشتن نتایج طولانی مدت ضروری است. برای انجام رژ لب دائمی در اصفهان ، فیبروز اصفهان و میکروبلیدینگ اصفهان کافیست با تلفن های پشتیبانی سالن زیبایی فرشته کریمی تماس بگیرید.

یک متخصص آموزش دیده در طول مشاوره بسیار ارزشمند خواهد بود تا به شما کمک کند تا بفهمید سایه های مختلف چگونه با رنگ طبیعی لب شما ارتباط برقرار می کنند و نتایج نهایی چگونه خواهد بود. وارد شدن به قرار ملاقات خود با آگاهی از اینکه چه رنگ هایی با رنگ پوست شما و ترجیحات رنگدانه شما مطابقت دارد می تواند به تکنسین کمک کند تا شما را بهتر به سمت سایه ایده آل خود راهنمایی کند.

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای رژگونه لب بر اساس رنگ پوست

“رژگونه لب” یک درمان آرایشی نیمه دائمی است که به سرعت صنعت زیبایی را پشت سر گذاشته است. این نوید می دهد که رنگ طبیعی لب ها را تقویت کند و رنگ طبیعی طولانی مدتی را ارائه دهد که ظاهر لب های پرتر و پر جنب و جوش تر را به ارمغان می آورد. با این حال، چگونه می توانید تصمیم بگیرید که کدام رنگ با رنگ پوست شما هماهنگی بیشتری دارد در حالی که گزینه های زیادی در دسترس است؟ اکنون، بیایید به هنر انتخاب رژگونه و رنگ های لب که به خوبی با رنگ پوست طبیعی شما همخوانی دارند، بپردازیم.

مرحله اولیه درک زیر و بم است

بسیار مهم است که قبل از وارد شدن به رنگ های خاص، درک درستی از ته رنگ پوست خود داشته باشید. رنگ های ظریفی که درست زیر سطح پوست شما قرار دارند به عنوان ته رنگ شناخته می شوند. ته رنگ ها را می توان به سه گروه اصلی تقسیم کرد:

  • داشتن دمای ولرم (با ته رنگ صورتی، زرشکی یا آبی)
  • ته رنگ های گرم زرد، هلویی یا طلایی.
  • خنثی رنگی است که تعادلی بین ته رنگ سرد و گرم دارد.

نگاهی اجمالی به رگ های مچ دست روشی ساده اما موثر برای تعیین ته رنگ است. اگر از نظر ظاهری آبی یا بنفش باشند، احتمالاً ته رنگ سردی دارید. اگر ظاهری مایل به سبز دارند، پس ته رنگ شما گرم است. اگر تشخیص آن دشوار است، به احتمال زیاد ته رنگ های خنثی دارید.

رژگونه برای لب ها با ته رنگ سرد

سایه های رژگونه لب با رنگ آبی یا بنفش به عنوان رنگ اصلی آنها در صورتی که ته رنگ های سردی داشته باشید، روی پوست شما عالی به نظر می رسد. به رنگ هایی مانند ارغوانی ملایم، صورتی های گلگون و رنگ های توت فکر کنید. این رنگ ها ظاهری جوان و با طراوت به شما می دهند و در عین حال رنگ صورتی ذاتی لب های شما را برجسته می کنند.

رژگونه برای لب ها با ته رنگ گرم

اگر ته‌رنگ‌های گرم دارید، باید رنگ‌هایی با پایه زرد یا نارنجی را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید. به دلیل رنگ‌های طلایی رنگ پوست شما، رنگ‌هایی مانند مرجانی، هلویی، سفالی و سایر رنگ‌های برهنه با رنگ گرم ظاهری آفتاب‌گیر و درخشان برای شما ایجاد می‌کنند.

دانستن اینکه از رنگ تاتو رژ لب خود چه انتظاری دارید

در اصل، تاتو رژگونه لب به جای رنگ کردن لب های شما را “تقویت” می کند. بنابراین، هدف اغلب صاف کردن و صاف کردن رنگدانه از طریق ناحیه لب است. رژگونه زدن لب همچنین به شما این امکان را می دهد که رنگی از رنگ در لب های خود داشته باشید. به خصوص اگر پوست تیره یا رنگ پریده باشد. حتی با رنگدانه‌های روشن‌تر، سایه‌ها معمولاً در پایان فرآیند بهبودی ظریف به نظر می‌رسند.

هنگامی که رنگدانه شما طبیعی به نظر می رسد، نتایج نهایی خوب است. این که آیا رنگ لب موجود شما را یکنواخت می کند. یا شبیه لکه توت از میوه واقعی است. به طور کلی، رنگ های برهنه به شما این “لب های من اما ظاهر بهتر” را به شما می دهند. و یک رنگ کمتر اشباع که شبیه رژ لب ایده آل شما باشد نیز به خوبی کار می کند. برای انجام میکروپیگمنتیشن اصفهان با ما تماس بگیرید.

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای رژگونه لب بر اساس رنگ پوست

مراقب ته رنگ پوست خود باشید

دانستن ته رنگ پوستتان به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام رنگ ها برای پوست شما جذاب تر هستند. به عنوان مثال، ته رنگ های صورتی، زرد یا خنثی ممکن است نشان دهنده سایه های گرم یا سرد رنگدانه باشد. اگر رگهای شما رنگ مایل به آبی دارند، احتمالاً رنگ پوستی خنثی دارید.

سایه پوست خود را بشناسید

توصیه های فردی و ترجیحات سایه متفاوت است. اما به طور کلی، باید در نظر بگیرید که آیا رنگی متوسط، تیره، کم رنگ یا زیتونی دارید. و قبل از انتخاب سایه نیمه دائمی لب باید این را بدانید.

برای نشان دادن، رنگ های هلویی و برهنه روشن به ویژه برای افرادی که رنگ پوست کم رنگ دارند، جذاب است. آنها به خوبی با یک براق خنثی مشابه یا سایه شفاف جفت می شوند. اما رنگدانه های بورگوندی، برهنه یا قهوه ای تیره تر ظاهری به نام «سلام این من هستم که جیغ می زنم» می دهد. این رنگ ها سفت به نظر می رسند و کنتراست بیش از حد ایجاد می کنند.

افرادی که پوست زیتونی دارند با رنگ های خنثی گرم مانند کهربایی یا مرجانی بهترین ظاهر را دارند. برای جلوگیری از ایجاد کنتراست از سایه هایی مانند قرمز تیره، قهوه ای یا شرابی بگذرید.

برای کسانی که پوست آسیایی روشن دارند، سایه های مرجانی طبیعی فوق العاده به نظر می رسند. این رنگدانه نه تنها پوست شما را روشن می کند، بلکه برای هر روز به اندازه کافی ظریف است. یک رز قرمز پررنگ یا غبارآلود نیز برای این رنگ پوست جذاب است. با این حال، از سایه های قهوه ای یا بژ خودداری کنید، زیرا آنها شسته و صاف به نظر می رسند.

اگر پوست شما بین زیتونی با ته رنگ زرد و رنگ پریده است، رنگ های خنثی با پایه قهوه ای و قرمزهای پایه آبی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، مایل به قرمز، رنگ گوشت، بژ، صورتی سرد یا سایه های قرمز. برای اینکه رنگ چهره شما بیش از حد زرد به نظر نرسد، از سایه هایی مانند سرخابی، آلویی، ارغوانی و رنگ های مشابه اجتناب کنید.

متأسفانه، کسانی که رنگ‌های تیره دارند باید حلقه‌های بیشتری را برای سایه لب مورد نظر بپرند. و این فرآیند معمولاً برای افرادی که لب‌های غنی از ملانین دارند جلسات بیشتری طول می‌کشد. رنگدانه به دلیل رنگ‌های زیرین بنفش و آبی به‌درستی روی لب‌ها ظاهر نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *